O mně

Ahoj. Jmenuji se Anna a moje vášeň pro dětské věci začala v roce 2019 když jsem čekala první miminko. Vzpomínám si jak jsem byla ztracená z široké nabídky dětských věcí a potřeb na trhu a nevěděla jsem na co si mám dát pozor. Jedniné, co jsem věděla je, že výběr kvalitních a bezpečných věcí je správná cesta vedoucí ke spokojenému a zdravému životu dítěte již od jeho prvních okamžiků. A tak jsem začala hodne číst a studovat jaké hračky dítě potřebuje k rozvoji jeho myšlení a kreativity, který textil vybrat, aby byl kvalitní a bezpečný pro spánek a proč je lepší  vybírat oblečení z přírodních materiálů. Poté jsem objevila skvělé značky, které nabízejí nejenom úchvatný design a pohodlí, ale taky vyrobené z materiálů nejlepší kvality. A tak z lásky k promyšleně navrženým kouskům pro kojence, děti a jejich domovy se zrodil Kidsi.cz. Zastávám názor, že není optimální mít hromadu věcí, nýbrž pouze kvalitní věci, které něco vydrží. Oceníte to Vy i Vaše děti. 

Kidsi.cz byl vytvořen pro ty, kteří oceňují bezpečnost, vysokou kvalitu surovin a profesionální zpracování. Zaroveň taky přemýšlejí o ochraně životního prostředí k zajištění té nejlepší budoucnosti naších dětí. Bez ohledu na to, zda potřebujete malý bryndáček nebo celou výbavičku, 
Vám vždy poskytneme dobrou radu. 

Doufáme, že se Vám náš výběr bude líbit stejně jako nám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení